آراد برندینگ
خانه / آجر سفال / مرکز خرید و فروش آجر سفال دوجداره

مرکز خرید و فروش آجر سفال دوجداره

آجر سفال دوجداره به علت استحکام بالایی که دارد، معمولاً در قسمت هایی از ساختمان که نیاز به مقاومت بالا دارند استفاده می شود. سایت ما مرکز خرید و فروش این محصول در ایران است و آن را با قیمت مناسب به شما ارائه می نماید.

یکی از وظایف هر انسانی در طول زندگی این است که هرگز پیوند خود را با طبیعت و زمین و هوای پاک قطع نکند، چرا که وجود عناصر تشکیل دهنده طبیعت و زمین، در زندگی ما موجب اتصال ما با هستی و شادابی و سلامتی ما می گردد.
خوشبختانه خانه هایی که بنا می کنیم از مواد طبیعی و خاک ساخته شده اند و می توانند در برقرار اتصال ما با طبیعت نقش عمده ای بازی کنند.
اما شاید هیچ چیز به اندازه آجر نتواند پیوند ما را با زمین و خاک برقرار سازد.

آجر سفال دوجداره

آجر و استقامت بالای آن

آجر از دیرباز مهمان همیشگی خانه های ما انسان هاست و بخش بسیار زیادی از دوام بناهای خود را مدیون آجر هستیم.
چرا که با پخته شدن در حرارت بالای کوره، دوام و استقامت آن نیز بالا می رود و می تواند برای سال های سال استوار و محکم بر جای خود باقی بماند.

ردپای آجر سفالی در بناهای تاریخی

یکی از انواع آجرهایی که این روزها در بازار وجود دارد، آجر سفالی ست. قدمت استفاده از آن به هزاران سال قبل برمی گردد و می توان گفت رد پای آجر سفالی در بسیاری از بناهای معماری و باستانی کشورمان دیده می شود.
بقایایی که از بناهای تاریخی و باستانی کشورمان بر جای مانده است، گویای این موضوع است که آجر سفالی چه نقش مهمی در ساخت این بناها ایفا می کرده و این نقش روز به روز پررنگ تر از قبل می شود.

آجر سفال دوجداره

انواع شکل های آجر سفال

آجر سفال در شکل های مختلفی در بازار وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوجداره
 • سوراخ دار
 • توخالی
 • معمولی

فروشگاه اینترنتی آجر سفال دوجداره

اگر شما عزیزان قصد دارید ساختمان های خود را با استفاده از آجر سفال دوجداره بنا کنید و به دنبال یک فروشگاه اینترنتی و معتبر برای خرید بهترین نوع آجر سفال دوجداره هستید، با ما در این سایت همراه باشید و این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی از ما دریافت نمایید.

آجر سفال دوجداره

یکی از راه های تشخیص میزان سختی آجر سفال

اگر در هنگام خرید آجر سفال می خواهید میزان سختی و مقاومت آن را بسنجید، می توانید با ناخن روی آن بکشید، هرچقدر آجر سفال سخت تر باشد، خط کمتری روی آن خواهد افتاد؛
این موضوع نشان دهنده این است که آجری که قصد خریداری نمودن آن را دارید دارای استقامت و دوام بالایی می باشد.

آجر از فرسایش ساختمان جلوگیری می کند

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای ساختمان ها به وجود آید و از عمر آن ها کم کند، فرسایش و هوازدگی است و این موضوع می تواند موجب آسیب جدی به ساختمان شود.
اما یکی از ویژگی هایی که آجر دارد این است که به علت ترکیب خاک موجود در خود و حرارتی که در کوره به خود دیده است، از فرسایش و هوازدگی ساختمان های شما جلوگیری می کند و عمر ساختمان های شما را افزایش می دهد.

آجر سفال دوجداره

بافت صاف و صیقلی آجر سفال دوجداره

اگر رطوبت و آب به داخل بنا نفوذ کند، باعث به وجود آمدن صدمات جدی به آن می گردد؛
اما در ساختمان هایی که برای بنای دیوار و یا سقف خود از آجر سفال دوجدراه استفاده می کنند، شاهد این موضوع هستیم که نفوذ آب و رطوبت بسیار کم است و حتی آجر دوجداره می توان مقاومت بنا را در مقابل مواد شیمایی نیز افزایش دهد و این موضوع به علت بافت صاف و صیقلی این نوع آجر است.

کاربردهای آجر سفال دوجداره

آجر سفال دوجداره به علت دوام و استقامت بالایی که نسبت به دیگر نمونه های مشابه آجر سفال دارد، معمولاً در قسمت هایی از ساختمان کار می شود که نیاز به استحکام بیشتری حس می شود.
از جمله کاربردهای آجر سفال دوجداره:

 • اسکلت ساختمان
 • دیوار
 • پوشش کف
 • سقف ساختمان

آجر سفال دوجداره

قطب فروش آجر سفال دوجداره

سایت ما یکی از بزرگ ترین قطب های فروش انواع آجر در ایران است و اکنون با فروش آجر سفال دوجداره در خدمت شماست.
برای خرید آن با ما تماس بگیرید.

نقش آجر سفال در معماری مدرن

همانگونه که می دانید آجر سفال از پختن خاک رس به دست می آید و در شکل ها و بافت های گوناگون تولید می شود و هر کدام بر مبنای نیازی که معماران و سازندگان ساختمان احساس می کنند، انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرند.
با پیشرفت تکنولوژی، آجر سفال از یک مصالح سنتی به یک مصالح مدرن تبدیل شد و این روزها کاربرد آن را در معماری مدرن نیز شاهد هستیم.
در بعضی از قسمت های ساختمان های مدرن و امروزی، استفاده از آجر موجب جذابیت و زیبایی چندین برابر آن بنا می گردد.

طراحی آجر سفال در معماری داخلی

در زمان های گذشته از آجر سفال برای نمای خارجی ساختمان و یا دیوار چینی و فرش کردن کف استفاده می کردند و کمتر شاهد استفاده از آن در نمای داخل ساختمان بودیم.
اما این روزها شاهد این موضوع هستیم که از آجر سفال در معماری داخلی ساختمان ها نیز استفاده می شود و این موضوع می تواند دکوراسیون ما را زیبا و دلنشین نماید.
چرا که استفاده از آجر سفال در معماری داخلی حس نزدیکی به طبیعت و خاک را برای انسان زنده می کند و موجب می شود که هرگز پیوند خود را با طبیعت از یاد نبرد.

آجر سفال دوجداره

موارد استفاده از آجر سفال

معمولاً از آجر سفال برای ساخت این قسمت های ساختمان استفاده می شود:

 • ساخت دیوار
 • فرش کردن کف کارخانه
 • نمای داخلی ساختمان
 • نمای خارجی ساختمان

عرضه مستقیم آجر سفال دوجداره

ما در این سایت اینترنتی با فروش بهترین نوع آجر سفال دوجداره در ایران در خدمت شما هستیم و مرغوب ترین نوع این محصول را به شما عزیزان ارائه می دهیم.
کافی ست با ما تماس بگیرید و این محصول عالی را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع مختلف آجر سفال

عرضه ی انواع مختلف آجر سفال

انواع مختلف آجر سفال چگونه در بازار های ایرانی عرضه می گردد؟ اگر تمایل به …

آراد برندینگ