آراد برندینگ
خانه / آجر سفال یونولیت دار / لیست قیمت خرید آجر سفال یونولیت دار

لیست قیمت خرید آجر سفال یونولیت دار

آجر سفال یونولیت دار یکی از انواع آجر های مورد استفاده در ساختمان سازی است، که لیست قیمت خرید و فروش آن برای سهولت کار در سایت های آنلاین در اختیار مردم قرار داده شده است.

آجر سفال یونولیت دار

آجر های سفالی فوم دار یا یونولیت دار یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی است که از خاک رس و آب تشکیل شده است، و در ابعاد و شکل های مختلف تولید و در بازار عرضه میشود.
سطح این بلوک ها یا آجر ها برای ایجاد چسبندگی بالا به شکل شیار دار تولید میشوند، تا قابلیت بالای خود را حفظ کنند.
در این نوع از آجر ها از یک لایه فوم یا یونولیت در میان آجرها برای عایق بندی استفاده میشود.
آجر های یونولیت دار دیواری، بهینه سازی شده است، که در بین انواع آجر ها جایگاه خود را به دست آورده و در ساخت و ساز های مختلف می توان از آن بهره مند شد.

آجر سفال یونولیت دار

عایق بودن آجر سفال یونولیت دار

فومی که در داخل این آجر ها به کار میرود باعث عایق شدن این نوع از آجر ها در برابر گرما، سرما و صدا میشود و این موضوع در شناخته شدن و فروش این محصول تاثیر شایانی گذاشته است.
میزان عایق بندی این آجر ها تقریبا به مقدار فومی که در این آجر ها به کار رفته بستگی دارد، ولی باید توجه کرد که فوم به کار رفته، بیش از حد مجاز نباشد تا وزن آجر را به طور غیر معقول بالا نبرد.
این آجر ها به دلیل داشتن طرح ها و رنگ های مختلف هم میتوانند باعث زیبایی ساختمان شده و هم از هدر رفت انرژِی نیز جلوگیری کنند، و در ساخت و ساز های امروزی که فاصله ساختمان ها از هم بسیار کم است کاربرد ویژه ای دارند.

عایق صدا و حرارات

جالب است بدانید که خود هوا میتواند به عنوان عایق صوتی و حرارتی مورد استفاده قرار بگیرد، اما چگونه؟
اگر بتوان هوا را بین دو جداره محفوظ کرد، میتوان از آن محصول یک عایق مناسب ساخت، آجر ها معمولا به همین روش عایق بندی میشوند.
به این صورت که در هنگام ساخت، جداره ها و سوراخ هایی در آجر ایجاد میشوند، که میتوانند مقدار مشخصی هوا در خود نگهداری کنند، و در زمان ساخت سازه ها به طور منظم و دقیق توسط سازنده سازه در کنار هم قرار بگیرند و یک لایه طویل از هوا را بین دیوار ایجاد کنند و این امر توانایی عایق بودن را در این آجر ها می افزاید.
اما به دلیل اینکه این عایق بندی قوی تر انجام شود، بین جداره های آجر را از موادی به نام فوم یا یونولیت پر میکنند، که کارایی و اثر بخشی آن را نسبت به قبل چندین برابر میکند.
البته وجود فوم در داخل این سفال ها به تنهایی نمیتواند باعث عایق بندی آجر ها در برابر صدا و انرژِی شود، بلکه اندازه و ضخامت دیواره های آجر و نوع چیدمان آجر در هنگام ساخت سازه نیز، از عوامل موثر و تاثیر گذار آن هستند.

آجر سفال یونولیت دار

تفاوت بین آجر فوم دار و بدون فوم

آجر های یونولیت دار میتوانند ساختمان را در فصل سرما تا ۵ درجه گرم تر و در زمستان تا ۱۰ درجه خنک تر کنند در حالی که آجر های بدون فوم این قابلیت ارزشمند را دارا نیستند.
این آجر های فوم دار علاوه بر کاهش مصرف انرژِی برای محیط زیست نیز مناسب هستند که این موضوع توسط سازمان محیط زیست تایید شده است.

گروه های اصلی عایق ها

  1.  عایق هایی که حرارت و انرژِی را باز تابش میکنند، که برای انجام درست این کار باید به اندازه ۲۰ سانت در پشت آن فضای خالی وجود داشته باشد تا از هوا پر شود.
  2.  عایق هایی که، در ساختار خود آجر ها حباب هایی از هوا قرار داده شده تا از هدر رفت انرژِی جلوگیری شود.

آجر سفال یونولیت دار

سفال تیغه ۱۵ فوم دار

سفال تیغه ۱۵ فوم دار یکی از  انواع آجر های فوم دار یا آجر سفال یونولیت دار است که به منظور عایق بندی در ساختمان ها از آن استفاده میشود.
امروزه به دلیل نزدیکی ساختمان ها به یکدیگر و هم چنین اتلاف انرژِی، قانون هایی از سوی سازمان های مربوطه ارائه شده است تا در ساخت آجر ها به این نکات کلیدی و مهم توجه شود.
این نوع از آجر در بین آجر های فوم دار شناخته شده تر است و دارای قابلیت و کاربرد بیشتری نسبت به انواع دیگر آن است.
تولید آجر های یونولیت دار یکی از موثر ترین گام ها در پیشرفت عرصه ساختمان سازی و این صنعت به شمار میروند.
این آجر ها با عایق بندی صوتی و حرارتی یک فضای امن و مطمئن داخلی را برای افراد در داخل منزل ایجاد میکنند و نیز در بخش نیروی کشور نیز تاثیر بسزایی گذاشته اند.
این تولیدات مهم و پر کاربرد توسط مهندسین کشور تایید شده است و میتوان از آن در اکثر نقاط برای ساختمان سازی استفاده نمود.
اما امروزه با واردات نا صحیح این آجر ها به داخل، تولید کنندگان با چالش هایی چون، کاهش تقاضای محصولات داخلی مواجه شده اند که در تولید آن ها اثر گذار بوده و خیلی از خط تولید این کارخانه جات را از کار انداخته است.
تولیدات داخل دارای کیفیت مطلوب تری نسبت به محصولات مشابه خارجی هستند و خرید این محصولات از تولیدکننندگان داخلی اثر زیادی بر اشتغال زایی و اقتصاد کشور خواهد گذاشت.

آجر سفال یونولیت دار

قیمت خرید آجر سفال یونولیت دار

تولیدکنندگان داخلی توسط نمایندگانشان در اکثر استان های کشور تبلیغ میشوند و نیز سایت های اینترنتی زیادی وجود دارد که میتواند این کارخانه جات تولید عمده را به مصرف کنندگان بشناساند.
کیفیت، یکی از عوامل مهم در انتخاب و خرید آجر ها به شمار میرود که تولیدکنندگان داخلی برای آن کوشش فراوان میکنند.
لیست قیمت این آجر ها در تمامی این سایت های مربوطه موجود است و در اختیار عموم مردم قرار داده شده است.
مصرف کنندگان و خریداران میتوانند با مراجعه به این سایت ها و فروشگاه های آنلاین، هم از تنوع این محصولات آگاه شوند و هم قیمت ها را باهم مقایسه کنند و نیز با این کار هزینه و زمان کمتری برای خرید این نوع محصولات صرف میکنند.
لازم به ذکر است که خرید عمده این محصولات از درب کارخانه هزینه ها را تا حد زیادی برای مصرف کنندگان کاهش خواهد داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آجر سفالی یونولیت دار

آخرین قیمت ارزان آجر سفالی یونولیت دار

قیمت ارزان آجر سفالی یونولیت دار و همچنین کیفیت قابل قبول آن، تقاضای این محصول …

آراد برندینگ