آراد برندینگ
خانه / سرامیک / سرامیک صادراتی / قیمت عمده سرامیک صادراتی ایرانی

قیمت عمده سرامیک صادراتی ایرانی

سراميک صادراتی ایرانی یکی از زیباترین و اصیل ترین سرامیک های جهان است که به دلیل اصالت آن معمولا به عنوان یکی از سوغاتی های ایرانی حتی به کشور های اروپایی و آمریکا صادر می شود. قیمت عمده این محصول در داخل کشور بسیار مقرون به صرفه می باشد.
قیمت عمده سرامیک صادراتی ایرانی نسبت به فروش آنها در سایر کشور ها بسیار مقرون به صرفه است. یکی از با اصالت ترین انواع سفال و سرامیک را شما می توانید با توجه به قدمت این سازه ها در شهر همدان و لالجین یافت کنید. قدمت ساخت این سرامیک ها در شهر های غربی و شمال غربی ایران بسیار بالا است. اکثر نقش و نگار هایی که معمولا بر روی سفال های ایرانی انجام می شود از نقوش اسلیمی و اصیل ایرانی سرچشمه می گیرد. با تمامی این ابتکار ها همواره قیمت سفال ایران بسیار پایین تر از قیمت فروش آنها در سایر کشور ها است.

سرامیک صادراتی

دلایل افزایش قیمت سرامیک صادراتی در سایر کشور ها

یکی از اصیل ترین انواع کاشی و سرامیک در ایران تولید می شود که تا حدود زیادی فرایند تولید آنها به یک شکل باقی مانده است اما ظرافت های زیادی به این تولیدات افزوده شده است. یکی از تولیدات ملی ایرانی که در سازمان جهانی میراث فرهنگی به نام کشور ایران ثبت شده است سرامیک ایرانی است به همین دلیل اکثر توریست های کشور های دیگر خواهان خرید این محصولات هستند. از مهم ترین دلایل افزایش قیمت این محصولات در سایر کشور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت های منصفانه تولیدات ایرانی
  • زیبایی و نقوش اسلیمی ایرانی
  • دوام و کیفیت سرامیک های ایرانی
  • اصالت کالای ایرانی و استفاده از روش های تولید سنتی
  • • افزایش میزان تقاضای سرامیک های ایرانی در کشور های اروپایی و آمریکا

سرامیک صادراتی

خرید با قیمت عمده سرایمیک صادراتی

اگر قصد خرید سفال های ایرانی با قیمت عمده را دارید می توانید به تولید کننده های عمده این محصولات در شهر های غربی ایران از جمله همدان سفر کنید. البته نمونه های متفاوت این سرامیک ها را می توانید در شهر های مانند یزد و اصفهان با هنرهای مانند طراحی بته جغه یافت کنید. اغلب سرامیک های ایرانی در هر شهر با تقوش متفاوتی تزیین می شوند. اما زیباترین نمونه های سفال و سرامیک های ایرانی در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسند که شما می توانید محصولات مورد نظر خود را حتی برای سوغات با قیمت های عمده از این فروشگاه ها تهیه نمایید و هر نوع سرامیک با طراحی متنوع را تنها در یک بار خرید از این مجموعه ها تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com
آراد برندینگ