آراد برندینگ
خانه / آجر سفال / عرضه کننده مستقیم آجر سفال دیواری

عرضه کننده مستقیم آجر سفال دیواری

آجر سفال دیواری بهترین انتخاب برای دیوارچینی ساختمان های شماست و استقامت را به ارمغان می آورد. سایت ما عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه انواع آجر سفال در ایران است و باکیفیت ترین نوع این محصول را برای شما فراهم آورده است.

بقایای به جا مانده در شهر تاریخی شوش و همچنین تپه سیلک کاشان بیانگر این است که آجر سفال در ساخت بناهای ما ایرانیان دارای قدمتی طولانی است و بسیاری از بناهای تاریخی و باستانی ما با استفاده از این آجرها بنا شده اند.
بعضی از آن ها هنوز هم که هنوز است، استوار بر جای مانده اند و در مقابل تمام تغییرات جوی مقاومت کرده و استقامت خود را حفظ کرده اند.

آجر سفال دیواری

تاریخچه آجر زیبای سفال

در زمان های گذشته گِل رس را با استفاده از کاه مخلوط می کردند و سپس آن را در قالب های مخصوص قرار می دادند و در آفتاب خشک می کردند؛
اما سرانجام آموختند که با پختن آجر سفال در کوره، می توانند دوام و استقامت آن را افزایش دهند.
به همین علت شروع به قرار دادن خشت های خام آجر در کوره نمودند و آجرهای سفالی بادوام و زیبایی به دست آورده و توسط آن بناهای خود را ساختند.

در زمان های قدیم چه بناهایی را با آجر سفالی می ساختند؟

آجر سفالی نه تنها از دیدگاه اقتصادی، بلکه از دیدگاه زیبایی شناسانه نیز، جز بهترین انتخاب ها محسوب می شود و به همین علت است که در زمان های قدیم بسیاری از بناها را با استفاده از این مصالح می ساختند. بناهایی نظیر:

 • کاخ ها
 • آتشکده ها
 • عبادتگاه ها
 • مساجد
 • مراکز علمی

آجر سفال دیواری

فروشگاه معتبر آجر سفال دیواری

آجرهای سفالی بهترین انتخاب برای دیوار چینی هستند، چرا که در عین دارا بودن مقاومت بالا، سبک هستند و کار با آن ها راحت تر است.
شما عزیزان می توانید برای بنای دیوارهای ساختمان خود بهترین نوع آجر سفال دیواری را از سایت ما که یکی از فروشگاه های معتبر ارائه این محصول در ایران است تهیه نمایید.

آجر سفال دیواری محکم و بادوام

برای ساخت دیوارهای ساختمان ها، معمولاً اولین انتخاب آجر سفال است، و استفاده از آن نسبت به دیگر مصالح بیشتر است و این موضوع به علت مقامومت بالا و دوامی است که دارد و بنا را از آسیب های مختلف در امان نگه می دارد.

تفاوت آجرهای سفالی با یکدیگر

آجرهای سفالی در عین حال که از جهاتی با یکدیگر شباهت دارند، اما در بعضی از موارد با یکدیگر متفاوتند که عمده ترین این تفاوت ها عبارتند از:

 • نوع کوره
 • ترکیب خاک
 • درجه حرارت کوره
 • دوری و نزدیک آن به کوره

معمولاً از آجرهای سفالی که توپُر بوده و به علت درجه بالای حرارت کوره، دارای استقامت بالایی هستند برای سقف، و از آجرهای سبک تر و سوارخ دار که مدت زمان کوتاه تری را در کوره سپری کرده اند، برای دیوار چینی استفاده می کنند.

آجر سفال دیواری

آجر سفال مقاوم در برابر آتش

یکی از ویژگی هایی که آجر سفال را نسبت به دیگر مصالح محبوب تر نموده، این است که به علت قرار گرفتن در کوره و تجربه آتش و حرارت بالا، در برابر هر گونه آتش سوزی نیز از خود استقامت زیادی نشان داده و هیچ گونه آسیبی در ساختار آن به وجود نمی آید.

مرکز پخش آجر سفال دیواری

سایت ما یکی از بزرگ ترین مراکز پخش آجر سفال دیواری است و این محصول را باکیفیت بسیار عالی به شما عزیزان ارائه می دهد.
آجر سفالی به علت این که روی خود سوراخ هایی دارد، بهتر به ملات می چسبد و به همین علت بهترین انتخاب برای چیدن دیوارها و تیغه های میان اتاق ها به شمار می رود.

آجر سفال دیواری عایق حرارت و صدا

زندگی های شلوغ امروزه، نیاز به یک خانه آرام و بدون سر و صدا را بیش از پیش برای ما به وجود آورده است.
ساختمان هایی که برای ساختن دیوارهای خود از آجر سفال استفاده می کنند، می توانند این اطمینان را داشته باشند که این نوع آجر نه تنها عایق صوتی است و از وارد شدن سروصداهای بیرون از خانه جلوگیری می نماید، بلکه عایق گرما نیز هستند و از خروج انرژی از داخل خانه به بیرون جلوگیری می کند.

آجر سفال دیواری

دلایل استفاده از آجر سفال برای ساخت بنا

این روزها انتخاب اصلی کسانی که به امر ساختمان سازی مشغول هستند، آجر سفال است و این انتخاب می تواند به دلایل زیر باشد:

 • خوش دست بودن آن
 • قابلیت اجرا و نصب آسان
 • پوشش دادن تمام قسمت های مورد نظر
 • فراوانی و در دسترس بودن آن

آجر سفال مقاوم در برار تَرَک

گاهی اوقات استفاده از آجرهای نامرغوب می تواند آسیب هایی را به ساختمان وارد نماید و در هنگام بروز تغییرات جوی و یا حرکت ماشین های سنگین و یا وقوع زلزله، روی آن ترک های کوچک و بزرگی ایجاد شود.
اما استفاده از آجر سفال می تواند از به وجود آمدن ترک بر روی بنا جلوگیری نموده و عمر و دوام آن را افزایش دهد.

آجر سفال دیواری

فروش نقدی مستقیم آجر سفال دیواری

یکی از مزایای استفاده از آجر سفال برای ساخت دیوارها این است که آجر از بیرون رفتن گرما و سرما از داخل ساختمان به بیرون آن جلوگیری می کند و به این صورت می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.
ما در این سایت با فروش مستقیم آجر سفال دیواری در خدمت شما عزیزان هستیم.

ویژگی دیوارهایی که با آجر سفال ساخته شده اند

بناهایی که در ساخت دیوارهای خود آجر سفال را جزو انتخاب های اول خود قرار داده اند، در نهایت به بنای محکم و بادوامی دست یافته اند.
و اما ویژگی های دیواری که با استفاده از آجر ساخته می شود بدین قرار است:

 • هیچ وقت تاب بر نمی دارد.
 • دچار ترک خوردگی نمی شود.
 • در طول زمان پوسیده نمی شود.
 • هوازدگی روی آن اثر ندارد

در نهایت می توان گفت آجر سفال این توانایی را دارد که با تمامی عناصر تشکیل دهنده یک بنا در هم بیامیزد و یک بنای زیبا و جذاب را به وجود آورد که از نظر استحکام حرف اول را می زند و برای سال های سال استوار باقی می ماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آجر سفال ارزان

فروش آجر سفال ارزان

فروش آجر سفال ارزان در بازار های ایرانی چگونه انجام می شود؟ آیا انواع و …

آراد برندینگ