آراد برندینگ
خانه / سرامیک میبد / سفال و سرامیک میبد | معتبرترین مرکز تولید کننده انواع آن

سفال و سرامیک میبد | معتبرترین مرکز تولید کننده انواع آن

سفال و سرامیک میبد را می توان از بازار سفال میبد در مدل ها و طرح های متنوع خریداری نمود. این ظروف سفالی شامل انواع زیر می شوند : 

  • انواع ظروف غذاخوری مانند پیش دستی و فنجان 
  • انواع ظروف تزیینی مانند گلدان در سایز های مختلف 

میبد یزد مهد تولید این ظروف با استفاده از ترکیب چهار عنصر آب، آتش، باد و خاک می باشد که شهرکی در آن به فروش این تولیدات به گردشگران خارجی و داخلی می پردازد. 

سفال و سرامیک میبد | معتبرترین مرکز تولید کننده انواع آن

انواع سفال و ظروف سفالی میبد

انواع سفال و ظروف سفالی میبدانواع ظروف سفالی در شهرستان میبد از توابع استان یزد تولید می شود. این ظروف شامل کاسه و بشقاب، ظروف آب خوری مانند پارچ و لیوان و انواع ظروف تزیینی می شوند که هر کدام دارای مشتریان خاص خود می باشند. تولید این ظروف توسط دستان هنرمند مردمان ایران زمین در کارگاه های سفالگری صورت می گیرد که دارای مشتریانی در داخل و حتی خارج کشور می باشد. 

تولید کنندگان سفال مرغوب در ایران

تولید کنندگان سفال مرغوب در ایرانسفال تیغه، سفال سقفی و تولید سرامیک از جمله فعالیت برخی تولید کنندگان این عرصه در ایران است. هر کدام از این سفال ها برای استفاده در مکان خاصی تولید می شوند و قیمت هر کدام نیز متفاوت است. تولید کنندگان فعال در این حرفه با کمک خاک مرغوب سفالگری به طراحی و تولید ظروف مختلف می پردازند که در اکثر خانه های ایرانی نمونه هایی از آن خود نمایی می کند. 

خرید و فروش سفال و سرامیک میبد

خرید و فروش سفال و سرامیک میبدخرید فله ای سرامیک و فروش سرامیک میبد به این شکل یکی از راه های تهیه ارزان قیمت این کالا می باشد. خرید و فروش به صورت عمده نیز راهی دیگری است که در مراکز مختلف انجام می شود. سفال و سرامیک میبد توسط دستان هنرمندان ایرانی در کارخانجات یا کارگاه های سفالگری تولید می شود و سرامیک های ساختمانی نیز در واحد های صنعتی مربوطه تولید می شوند. 

فروشندگان سرامیک درجه یک قیمت مناسب

فروشندگان سرامیک درجه یک قیمت مناسبسرامیک های درجه یک به دلیل کیفیتی که دارند نام درجه یک به آنها اطلاق می شود. این سرامیک ها فاقد هر گونه زدگی یا خوردگی می باشند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. فروشندگان انواع سرامیک توضیحات لازم را به خریداران ارائه نموده و خریداران از طریق دریافت این اطلاعات در مورد خرید سرامیک مناسب تصمیم می گیرند. هر نوع از سرامیک ها مناسب استفاده در مکان و فضای خاصی در داخل ساختمان می باشند که در هنگام خرید باید به آن دقت نمود. 

صادرات سفال و سرامیک میبد

صادرات سفال و سرامیک میبدصادرات انواع ظروف سفالی و سرامیکی میبد به نقاط مختلف جهان صورت می گیرد. این هنر دارای قدمتی دیرینه در این ناحیه است و انواع تولیدات سفالی در نمایشگاه های مختلف بین المللی توسط تولید کنندگان به بازار های جهانی معرفی شده اند. هم اکنون کشور های اروپایی و همچنین بخشی از کشور های آسیای میانه وارد کننده ی این کالا بوده و انواع مختلف آن را مورد استفاده قرار می دهند. در صورت حمایت دولت از این تولید کنندگان می توان با صادرات بیشتر زمینه توسعه این هنر سنتی و اصیل را فراهم نمود و از افول آن جلوگیری کرد. 

قیمت خرید سفال و سرامیک با کیفیت

قیمت خرید سفال و سرامیک با کیفیتقیمت ظروف سفالی و قیمت خرید آن بستگی به کیفیت آن دارد. این ظروف و انواع سرامیک با کیفیت های مختلف تولید می شوند که بر همین اساس قیمت گذاری می شوند. مثلا برخی از ظروف سفالی با کمک دست نقاشی می شوند که این امر نوعی ارزش افزوده برای این ظروف ایجاد می کند و در نتیجه قیمت آن را افزایش می دهد. 

سفارش فله ای انواع سفال و سرامیک میمند

سفارش فله ای انواع سفال و سرامیک میمندمیمند از توابع استان کرمان است که به دلیل برخوردای از خاک مناسب یکی از مراکز تولید انواع سفال و سرامیک می باشد. سفارش فله ای این اجناس در صورت نیاز می تواند با قیمت مناسب تر و ارزان تر از نوع بسته بندی آن باشد. بنابراین در صورت خرید فله ای می توان انواع سفال و سرامیک تولید شده در این ناحیه از کشور را خریداری کرد و مورد استفاده و کاربرد قرار داد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید سفال سرامیکی | تولید کننده بلوک سفال تیغه در ایران

بلوک سفال تیغه در کارگاه های سفال گری مختلفی تولید می شود. تولید کننده انواع سفال در ایران در واقع همان سفال گران سنتی هستند. سفال وسیله ای است که امروزه در خان

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ