آراد برندینگ
خانه / آجر سفال / تولید و فروش انواع آجر سفال

تولید و فروش انواع آجر سفال

تولید و فروش انواع آجر سفالی در کشور ما چگونه انجام می شود؟ آیا انواع آجر سفال را در بازار ها می شناسید؟ برای کسب اطلاعات در این زمینه خوب است این مقاله را تا انتها دنبال کنید.
ساختمان سازی از جمله فعالیت های رایج در شهر هاتی مختلف کشورمان است که در این زمینه انواع و اقسام مصالح به کار برده می شود. از جمله این موارد آجر ها هستند که نقش مهمی را در ساختمان ها ایفا می کند. در ادامه در مورد این محصولات می گوییم پس با ما همراه باشید.

انواع آجر سفال

انواع آجر در بازار

نام آجر بسیار واژه ای آشنا برای ما می باشد و می دانیم که این محصولات را می توان در بازار ها در نمونه های مختلفی یافت کرد. از نظر کارایی اگر بخواهیم این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین سبب است که می توان آن ها را در نمونه های متفاوتی یافت کرد که هر کدام از آن ها در کارخانه خاصی ساخته می شود. در همین جا انواع مختلف آجر ها را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • آجر سفال
 • آجر لعابی
 • آجر لفتون
 • آجر نسوز

آشنایی با آجر سفال

در بین انواع مختلف آجر ها که در قسمت قبل ذکر کردیم موضوع مورد بحث ما آجر سفال است که نسبت به دیگر محصولات دارای طرفداران بیشتری می باشد. تولید آجر های سفالی در شرکت های تولیدی از خاک رس و خاک سفالی می باشد که این مواد خود نیز در درجه های کیفی متفاوت است که در نوع آجر ها تاثیر می گذارد. با این وجود آجر های سفالی را می توان در قیمت های متفاوتی تهیه کرد. انواع آجر سفال در بازار ها را معرفی می کنیم که به قرار زیر است:

 • آجر سفال فوم دار
 • آجر سفال عایق دار
 • آجر سفال سقفی
 • آجر سفال نما

انواع آجر سفال

اندازه انواع آجر سفال

در قسمت قبل انواع مختلف آجر سفال را ذکر کردیم که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. با وجود این تنوع آجر ها در مکان های مختلف با شرایط آب و هوایی متفاوت به کار برده می شوند. از جمله این موارد به آجر سفال فوم دار اشاره می کنیم که در هوای خیلی گرم و یا سرد به کار برده می شوند. با توجه به این که آجر ها در نمونه های مختلفی هستند می توان از آن ها در مکان های مختلفی استفاده کرد بنابراین در موقع خرید با دنیایی از تنوع مواجه هستیم که از نظر پارامتر های متعددی با همدیگر تفاوت دارند. کلیه وجوه تمایز در قیمت ها موثر است که می تواند نرخ آن ها را افزایش و یا کاهش دهد. تولید کنندگان آجر ها را از نظر عوامل متعدد متفاوت می سازند که در این جا می خواهیم از نظر اندازه آن ها را مورد بررسی قرار دهیم:

 • • آجر سفال ۲۰*۲۰*۲۰
  • آجر سفال ۱۵*۳۸*۲۰
  • آجر سفال ۲۰*۴۰*۲۵
  • آجر سفال ۲۸*۳۰*۱۸
  • آجر سفال ۳۰*۲۰*۱۵

با توجه به تنوعی که آجر ها از نظر اندازه دارند شاهد این هستیم که مهندسان ساختمانی آن ها را در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می دهند که این امر خود سبب می شود این محصولات دارای بازار فروش عالی شوند که به نفع تولید کنندگان می باشد. بنابراین تولید عمده محصولات در کارخانه ها انجام می شود تا افراد بتوانند در بازار شهر های مختلف نیاز های خود را بر طرف کنند.

انواع آجر سفال

تولید انواع آجر سفال

انواع آجر سفال در بازار های شهری و اینترنتی کشورمان ارائه می گردد تا افراد بتوانند نیاز های خود را به طور کلی و جزیی بر طرف کنند. با وجود این تنوع می توان نتیجه گرفت که این محصولات در کارخانه های مختلفی برای فروش آماده می شود. بنابراین آجر ها را می توان در درجه های کیفی متفاوتی تهیه کرد که از نظر نرخ با همدیگر تفاوت دارند. در این جا می خواهیم نام برخی از تولید کنندگان را ذکر کنیم:

 • شرکت تولیدی آجر سفال سنگاج
 • شرکت تولیدی آجر سفال کلت
 • شرکت تولیدی آجر سفال سفال سازان مروارید
 • شرکت تولیدی آجر سفال اصفهان
 • شرکت تولیدی آجر سفال گرگان زمین

شرکت های تولیدی که در این جا ذکر کردیم سعی بر این دارند که از بهترین مواد اولیه برای تولید استفاده کنند تا از این طریق بتوانند محصولاتی را با سطح کیفی عالی عرضه کنند و از این طریق میزان فروش خود را افزایش دهند و نیاز های خریداران را نیز بر طرف کنند.

انواع آجر سفال

فروش آجر سفال

آجر سفال با توجه به کارایی که دارد مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد و به همین سبب است که این محصولات دارای بازار فروش عالی هستند. با این وجود شاهد تولید عمده آجر سفال هستیم که در این جا نام شرکت های تولیدی متعددی به میان می آید که در قسمت قبل به چند نمونه از آن ها اشاره کردیم. هر کدام از مشتریان دارای شرایط خاصی برای خرید هستند که به همین سبب به طرق مختلفی در بازار ها به فروش گذاشته می شوند. در این جا می خواهیم روش های فروش را ذکر کنیم که به قرار زیر است:

روش های فروش انواع آجر سفال را ذکر کردیم و خوب است بدانیم که هر کدام از این موارد با استفاده از راهکار های خاصی انجام می شود که افراد با توجه به شرایط خود اقدام می کنند. در فروش اینترنتی فروشگاه های آنلاین و سایت های اینترنتی و در فروش سنتی نمایندگی های پخش و مراکز خرید نقش اصلی را ایفا می کند. اما در این جا می خواهیم در مورد فروش مستقیم بگوییم که از طریق شرکت های تولید کننده انجام می شود.

انواع آجر سفال

بازار فروش آجر سفال

آجر سفال در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و … مورد استفاده قرار می گیرد که همین امر سبب می شود مشتریان زیادی در صدد خرید محصولات برآیند. با این وجود انتظار بازار های فروش پر رونقی ازر محصولات می رود که باید شاهد معاملاتی عمده در شهر های مختلف کشورمان هستیم. لازم به ذکر است که آجر سفال در شهر های تهران، مشهد، قم، زنجان، کرمان و … به فروش گذاشته می شود که افراد به راحتی می توانند نیاز های خود رات رفع کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس قبادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09184064940
شماره پشتیبانی: 09105813817
شماره تلگرام: 09184064940
پست الکترونیکی: rahman.ghobadi1397@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آجر سفال ارزان

فروش آجر سفال ارزان

فروش آجر سفال ارزان در بازار های ایرانی چگونه انجام می شود؟ آیا انواع و …

آراد برندینگ